Ukrašavanje škole božićnim ukrasima
Autor: Ivan Okmaca, 24. 11. 2021.

Drage kolegice i kolege,

ove godine smo odlučili ukrasiti prostor škole božićnim ukrasima i u istome približiti toplinu božićnog ugođaja. Isto tako, cilj je kroz izvođenje radionice, razvijati učenicima kreativnost, motivaciju i zajedništvo. Radionice će se provoditi od 06.12.2021. do 10.12.2021. godine, a ideja je uključiti svaki razredni odjel pri čemu bi razrednik sa svojim razredom ukrasio učionicu i božićno drvce tijekom sata razrednika. Svaki razrednik može izraditi ukrase za bor ili učionicu po volji. Osim toga, pojedini bi učenici trebali donijeti par kutija cipela koje će tijekom radionice omotati ukrasnim papirom te ih postaviti ispod bora u smislu poklona. Na koncu će knjižničar škole fotografirati radionice i slikama obilježiti njihovo provođenje te istima osvježiti internet stranicu škole.

Veselimo se ovoj radionici i oživljavanju božićnog duha u prostoru škole. Za dodatna pitanja možete se obratiti Ivi Pujić prof. ili Ivanu Okmaci prof.