Raspored i upute za vraćanje knjiga
Autor: Ana Milovan, 20. 5. 2020.

Drage učenice i dragi učenici,

molim vas da obratite pozornost na ovu obavijest i plakate koje sam izradila kako bi vam olakšala vraćanje knjiga na siguran način.

Učenici završnih razreda dužni su sve posuđene knjige vratiti u školsku knjižnicu, a bilo bi poželjno da to učine i učenici ostalih razreda. Popise dužnika poslala sam vašim razrednicima tako da možete provjeriti koje knjige morate vratiti, u slučaju da ste zaboravili. Možete i mene pitati, naravno.

Ako živite izvan Pule i nikako ne možete doći do škole vratiti posuđene knjige, pošaljite mi e-mailom (ana.sarcevic8@skole.hr) svoje ime i prezime, razred i naslove knjiga koje ste posudili kako bih vam mogla produžiti posudbu do rujna, odnosno početka sljedeće školske godine.

Kao i do sada, moći ćete posuditi knjige za čitanje tijekom ljetnih praznika, ali je svaku posudbu potrebno najaviti ranije e-mailom, na Loomenu ili telefonski.

Molim vas da se držite uputa za vraćanje posuđenih knjiga kao i rasporeda vraćanja koji se nalaze u privitku.

Zahvaljujem i lijepo pozdravljam!

Knjižničaka Ana Milovan

Priloženi dokumenti: