Zlatna maturantica naše škole - Luana Piljan
Autor: Ana Milovan, 22. 5. 2019.

Kao i prethodnih godina, gradonačelnik Grada Pule Boris Miletić održao je prijem najuspješnijih maturanata srednjih škola na kojemu su oni prisustvovali u pratnji ravnatelja ili ravnateljica škola koje pohađaju.

Strukovnu školu, predstavljala je učenica smjera kozmetičar, naša vrijedna Luana Piljan koja je tijekom školske godine ostvarila odlične uspjehe u školi i na državnom natjecanju.

Prijem je održan 21. svibnja 2019. godine u Gradskoj palači gdje su učenici, uz pozdrav i čestitke Gradonačelnika, primili malene, ali značajne poklone. Uz poticaj i ohrabrenje Gradonačelnika za moguće daljnje obrazovanje, sigurni smo da će maturanti, a pogotovo naša Luana, uspješno koračati u nove životne prilike.

Napisale: Danijela Novaković i Nina Župarić ("Žuti list")

Priloženi dokumenti:
prijem_najbolji_MATURANTI_(1).jpg (131.45 KB)